Gıda Şirketi

Gıda Şirketi

Gıda Üreticisi

Önde Gelen Gıda Girdileri Üreticisi

Şirket sektöründe ülkenin en önde gelen şirketlerindendir. Şirket üretim tesisleri yaklaşık 25.000 m2 olup son derece modern alt yapıya sahiptir.

Çok geniş ürün yelpazesine sahip olup ürünleri arasında fırıncılık sektöründe hammadde olarak kullanılan aromalı ve meyve karışık jöleler, pasta katkıları, kabartma tozu, fındık, fıstık, meyve konserveleri, meyve tatlıları, marmelatlar, meyve şekerlemesi bulunmaktadır.

Şirket uzun yıllara dayanan tecrübesi, üstün teknolojiye sahip teknik donanım, eğitimi ve motivasyonu yüksek personeli ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

İşin başarıyla yönetimi için sektörel bilgi ve deneyim yararlı olmakla beraber zorunlu değildir. Yatırımcının vizyon sahibi olması başarısında önemli katkı yaratacaktır.

Şirket İle İlgili Önemli Bilgiler

  • Şirketin alanının 30 yıllık geçmişi olan en önde gelen işletmelerinden biri olması ve ciddi bir pazar payına sahip olması
  • Şirket karlılığının tatmin edici olması, sermaye ve nakit akışı sorunu olmaması ve risk arz etmemesi
  • Şirketin sektörünün en önde gelen şirketlerinden olması sebebiyle rekabetçi konumunun güçlü olması ve işletmenin gelecekte de yüksek karlılık potansiyeli vaat etmesi
  • Şirketin ağırlıklı olarak kurumsal müşteriler ile çalışıyor olması
  • Deneyimli çalışanları ile başarılı bir yönetim sergilenmesi
  • Modern bir alt yapıya sahip olması sebebiyle hiçbir ek yatırıma gereksinim duymaması