Reklam Ajansı

Reklam Ajansı

Reklam Ajansı

Bölgesinde Lider Reklam Ajansı

Reklam ajansı sektörünün önde gelen işletmelerinden olup kurulduğu 25 yıl öncesinden günümüze kadar her yıl büyüyerek gelişmiş ve alanında çok saygın bir yer edinmiştir.

Reklam ajansı bölgesinde lider bir firma olup müşterilerine sadece reklam hizmetleri sunmayıp aynı zamanda baskı hizmetleri de sağlamaktadır. Ajansın otomotiv sektöründen gıda sektörüne, sağlık sektöründen finans sektörüne kadar uzanan geniş kurumsal müşteri portföyü vardır.

Ajans yazılı basın, radyo ve televizyon reklamları, organizasyonlar, açık hava reklamları, mobil medya, web tasarım ve dijital medya, promosyon malzemeleri satışı ve baskı alanı olmak üzere çok geniş yelpazede müşterilerine hizmet vermektedir. Arzu edilirse ajans binası da satılabilir. Şirket satış fiyatına bina fiyatı dahil değildir.

İşin başarıyla yönetimi için sektörel bilgi ve deneyim yararlı olacaktır. Yatırımcının vizyon sahibi olması başarısında önemli katkı yaratacaktır.

Ajans İle İlgili Önemli Bilgiler

  • Ajansın 25 yıllık geçmişi olan alanının önde gelen ajanslarından biri olması sebebiyle ciddi bir pazar payına sahip olması
  • Ajansın karlılığının tatmin edici olması, sermaye ve nakit akışı sorunu olmamas, riskinin bulunmaması
  • İşletmenin kurumsal sadık müşteri tabanı olması sebebiyle sürekli ve istikrarlı gelir sağlama olanağı
  • Sektörün yüksek büyüme potansiyeli arz etmesi
  • Deneyimli çalışanları ile başarılı bir yönetim sergilenmesi
  • İşin yeni bir yatırım ya da yenilemeye gerek duymaması