Spor Franchise Zinciri

Spor Franchise Zinciri

Büyüme Potansiyeli Yüksek Spor Merkezi Zinciri

Franchise markası kurulduğu günden beri her yıl hızlı bir şekilde büyüyerek gelişmiş, alanında çok saygın bir yer edinmiş ve sektörünün en önde gelen oyuncularından biri olmuştur.

Franchise işletim sistemi sağlam bir şekilde yapılandırılmış olduğu için yeni yatırımcı hiç bir zorluk çekmeden işi devir alıp yönetebilir ve işin başına geçtiği gün gelir elde etmeye başlayabilir.
İşin başarıyla yönetimi için sektörel bilgi ve deneyim yararlı olmakla beraber zorunlu değildir. Yatırımcının vizyon sahibi olması başarısında önemli katkı yaratacaktır.

Şirket İle İlgili Önemli Bilgiler

  • Ülkemizde hızla büyüyen ve gelişen spor sektöründe faaliyet gösteren başarılı, yüksek müşteri memnuniyetine sahip işler bir franchise sistemi
  • Franchisee’lerden alınan royalty ücretleri sayesinde sürekli gelir elde etme olanağı
  • Yeni ürünler satıp ek gelir elde etme olanağı (markaya ait tekstil ürünleri – tayt, eşofman, şapka, çanta, havlu, t-short, çorap ve yardımcı spor ekipmanları – pilates topu, egzersiz minderi, dambıl, egzersiz lastiği, franchisee’lerin vitamin barında satılması için markalı gıda ürünleri v.b.)
  • Spor haricinde sağlıklı yaşamı destekleyen yeni hizmetler sunarak kârlılıkta ciddi artışlar sağlanabilmesi
  • Franchise sisteminin yeni bir yatırıma gerek duyulmaksızın işletime hazır olması
  • Uygun koşullarda ve tüm ülke genelinde yeni franchisee’ler bulma şansı. (Mevcut franchisee’lerin memnuniyeti vasıtasıyla referans vererek yönlendirdiği yeni yatırımcılar, markanın günümüze kadar yaptığı tanıtımlar ve markanın prestiji sayesinde sadece kendisine gelen talepleri değerlendirerek yeni franchisee kaynakları araştırmaksızın günümüze kadar bu seyirde ilerlemiştir. Bu potansiyel hedeflenen ilerleme hızı için markaya yeterli gelmiş olup farklı kaynaklara ulaşılması halinde çok daha hızlı bir büyüme sağlanacaktır)
  • Deneyimli çalışanları sayesinde başarılı bir yönetim sergilenmesi
  • Şirketin tüzel kişilik olarak devir edilmemesi sebebiyle devir işlemlerinin kolayca yapılacak olması